Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yapım Ekibi Açıklandı

Balta
Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yapım Ekibi Açıklandı

2017 yılında Yüzükleri Efendisi dizisinin yapım haklarını satın alan Amazon dizi hakkında detaylar vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin geçeceği dönem ve yönetmeni hakkında bilgiler paylaşan şirket, bu defa yapım ekibini tanıttı.

Tanıtımda karşımıza çıkan ilk iki isim yeni Star Trek filmi yazarları John. D. Payne ve Patrick Mckay. Ekipte ayrıca akademisyen ve yazar Tom Shippey de yer alıyor. Yapımcılar arasında yer alan diğer isimler ise şöyle; Game of Thrones’tan Bruce Richmond ve Bryan Cogman, Breaking Bad’den Gennifer Hutchison, Stranger Things’ten Justin Doble,  The Sopranos’tan Jason Cahill, 10 Cloverfiel Lane’den Lindsey Weber, Boardwalk Empire’dan Gene Kelly ve Sharon Tal Yguado,10 Cloverfield Lane’den Lindsey Weber, Toy Story 4’ten ise Stephany Folsom.

Amazon tüm bu isimlerin yanında Suicide Squad filminin kostüm tasarımlarını yapan Kate Hawley’nin de projede yer alacağını açıkladı. Yapımda yer alan diğer isimler arasında ise yapım tasarımcısı olarak Star Wars: The Last Jedi filminden Rick Heinrichs, görsel efekt süpervizörü olarak The Revenant filminden Jason Smith, illüstratör ve konsept sanatçısı olarak da John Howe bulunuyor. Ekipte en dikkat çeken isimlerden biriyse adeta bir Tolkien alimi olan Tom Shippey. Yaratıcı ekibin açıklandığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Orta Dünya

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
Spider-Man, Marvel Evrenine Geri Dönüyor
  • EYLÜL 30, 2019
  • 1109 görüntülenme
 
Altın Portakal’da Jüri Başkanı: Zeki Demirkubuz
  • EYLÜL 26, 2019
  • 949 görüntülenme
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.