Venom 2’yi Gollum Yönetecek

Balta
Venom 2’yi Gollum Yönetecek

Tom Hardy’nin başrolünde yer aldığı ve geçen yıl gişede büyük başarı elde eden Marvel yapımı Venom: Zehirli Öfke’nin (Venom) devam filmini Andy Serkis yönetecek. Aktör, yönetmen ve yapımcı Sarkis en çok Yüzüklerin Efendisi serisinde (Lord of the Rings) CGI teknolojisiyle hayat verdiği Gollum ve Maymunlar Cehennemi (Planet of the Apes) serisindeki Caesar karakterleriyle tanınıyor.

Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Simbiyotu içimde ağırlayacağım” diye yazan Serkis bir Venom çizgi romanıyla birlikte fotoğrafını da Instagram’da paylaşarak, “Gerçekleşiyor. Simbiyozu içimde ağırlayacağım ve yolculuk için hazırım… Sabırsızlanıyorum! Hazır mısın Tom Hardy?” yazdı.

Hollywood Reporter’a göre Serkis, Sony’deki yöneticilerle Venom 2’yu görüşmek için 22 Temmuz haftasında Los Angeles’a gitmişti. Haberde Serkis’in film için düşünülen birkaç yönetmenden biri olduğu belirtildi. Andy Serkis şimdiye dek iki film yönetti. Biri Andrew Garfield ve Claire Foy’un başrollerinde yer aldığı tarihi drama Breathe, diğeriyse 2018 yapımı Mowgli. Orman Çocuğu’nun (The Jungle Book) foto gerçekçilik tekniğiyle yapılan uyarlaması Mowgli, çok az kişiye ulaştı ve sessizce Netflix’in derinliklerine gömüldü.

Tom Hardy ve Michelle Williams’ın başrolde yer aldığı Venom: Zehirli Öfke’nin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstlenmişti. Film dünya çapında 856 milyon dolar (4,7 milyar TL) hasılat yapmıştı. Venom 2 ise 2 Ekim 2020’de vizyona girecek.

Kaynak: Independent Türkçe

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
Spider-Man, Marvel Evrenine Geri Dönüyor
  • EYLÜL 30, 2019
  • 1109 görüntülenme
 
Altın Portakal’da Jüri Başkanı: Zeki Demirkubuz
  • EYLÜL 26, 2019
  • 949 görüntülenme
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.