Netflix 80’lerin Efsanesiyle Geliyor: He-Man

Balta
Netflix 80’lerin Efsanesiyle Geliyor: He-Man

Yayınlandığı ilk yıllardan itibaren animasyonseverler için bir klasik haline gelen He-Man, şimdi de Netflix’e geliyor. Kevin Smith imzalı He-Man serisinin ismiyse Masters of the Universe: Revelation olacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, bünyesine yeni içerikler eklemeye hız kesmeden devam ediyor. Platforma eklenecek son dizi ise 80’li yıllardan itibaren hayatımızın içerisinde yer alan bir animasyon klasiği. Netflix’in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisi, “Masters of the Universe: Revelation” olarak isimlendirildi ve bu animasyon dizisiyle 80’li yılların popüler “He-Man” evrenine yeniden giriş yapıyoruz. Netflix’in üzerinde çalıştığı yeni animasyon dizisinin yapımcı ismi 1994 yapımı “Clerks” (Tezgahtarlar) isimli filmle adını duyuran ve başarılı bir çıkış yakalayan Kevin Smith. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Smith, yeni dizinin bir devam serisi niteliğinde olacağını açıkladı. Smith, Masters of the Universe: Revelation’ın He-Man ile İskeletor arasındaki son savaş olabileceğini vurguladı. Dizinin animasyon çalışmalarıysa Netflix’in 2017 yapımlarından bir tanesi olan “Castlevania”nın animasyonlarını oluşturan “Powerhouse Animation” tarafından yapılacak.

Netflix, dizinin varlığını duyurdu ancak He-Man efsanesinin seyircilerle ne zaman buluşacağına dair bir açıklamada bulunmadı. Bu yüzden Masters of the Universe: Revelation için kesin bir çıkış tarihi ne yazık ki şu an için yok.

Kaynak: WebTekno

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
Spider-Man, Marvel Evrenine Geri Dönüyor
  • EYLÜL 30, 2019
  • 1109 görüntülenme
 
Altın Portakal’da Jüri Başkanı: Zeki Demirkubuz
  • EYLÜL 26, 2019
  • 949 görüntülenme
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.